ASTA-BUD należy do dynamicznie rozwijającej się GRUPY ASTA. W skład grupy wchodzą spółki świadczące usługi z zakresu telekomunikacji, telewizji, budownictwa, logistyki, administracji oraz nieruchomości. ASTA-BUD odpowiada za dostarczanie rozwiązań teletechnicznych jednocześnie realizując projekty z zakresu budownictwa drogowego. 

 

Spółka funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Głównym obszarem jej działalności jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie projektowania, budowy oraz serwisowania sieci optycznych i telekomunikacyjnych.

Zaawansowanie technologiczne i profesjonalizm przedsiębiorstwa docenili kontrahenci w całym kraju. ASTA-BUD realizuje zlecenia na rzecz liderów branży telekomunikacyjnej m.in. ORANGE, UPC, NETIA, TP S.A. Współpraca w tym zakresie to nieoceniony kapitał wiedzy i umiejętności wykorzystywanych przy realizacji kolejnych zleceń.

Wyspecjalizowana kadra codziennie z pasją realizują  nowe wyzwania, mając do dyspozycji wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, który umożliwia realizację najtrudniejszych zleceń.  Połączenie pasji i  zaangażowania z własnym zapleczem technicznym pozwala na dostarczenie i realizację usług na najwyższym poziomie.

 

Logotyp ASTA-NET

Lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych obejmujący swym zasięgiem ponad 300 miejscowości na terenie Północnej Wielkopolskii województwa zachodniopomorskiego. ASTA-NET działa na rynku od 1989r. świadcząc usługidla ponad 50 tysięcy klientów umożliwiając dostęp do Internetu, telewizji czy usług telefonicznych.

Regionalna telewizja, a także prężna grupa producencka działająca z powodzeniem od 1994 roku. TV ASTA dociera do pół miliona widzów, głównie w województwie wielkopolskimi zachodniopomorskim.

Spółka aspirująca do miana lidera wśród dostawców usług logistycznych, transportowychi spedycyjnych w regionie. Bazującana doświadczeniu budowanym skutecznie od 1991 roku.

Dostarcza kompleksową obsługę administracyjnądla przedsiębiorstw od 2012 r., zapewniając wsparciez zakresu księgowości i kadr, logistyki i administracji, usług prawnych oraz finansowych.

Od 2005 r. oferuje kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami indywidualnymi i biznesowymi.